Estetické formování postavy

efp.jpgJedná se o sérii masáží zaměřených na estetické formování postavy doplněnou zábaly. Cílem metody je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku, zejména obvodů v problémových partiích těla jako jsou stehna, hýždě, boky, břicho, bochánky na zádech či zadní část paží, a to až o několik centimetrů během kompletní kůry tj. minimálně 10 návštěv v průběhu 3 týdnů. Tento účinek včetně kosmetického efektu "omládnutí" pokožky a jejího zjemnění při dodržení správných dietních a stravovacích zásad může přetrvat i po několik let.

Při 1. návštěvě se provádí výchozí měření obvodu například stehen, boků a pasu, které se použije pro srovnání s výsledkem po absolvování 10 procedur. Následně vás pohodlně uložíme na lehátko a speciálně pro tuto masáž upravenými hmaty masírujeme celé tělo, s důrazem na ty partie těla, které vás nejvíce trápí. Po důkladném zapracování hřejivého bylinného oleje vás čeká olejový zábal. K dokonalému uvolnění přispěje relaxační hudba a vůně aromatických olejíčků. Díky zábalu je pokožka dokonale hydratovaná, dochází k jejímu vyhlazení, zjemňuje se a zvláčňuje, aktivuje se spalování tuků, zrychluje se metabolismus a dochází ke zformování celého těla. Po 2. až 3. proceduře klienti zažívají pocit lehkosti a uvolnění, který přichází jako důsledek detoxikace organizmu.

Po absolvování celé kůry se jednou za 30 dní doporučuje vždy jeden tzv. udržovací zábal.

Kontraindikace:

dysfunkce štítné žlázy
křečové žíly (hluboké nebo velké uzlové varixy)
srdeční choroby
nekompenzovaný vysoký krevní tlak
alergie na borovici nebo skořici
otevřené rány
probíhající zánětlivé onemocnění
užíváni hormonální antikoncepce

V případě zakoupení kompletního balíčku obsahujícího 10 procedur vám poskytneme možnost 3 splátek a navíc obdržíte jako dárek speciální gel a kartáč pro doplňkovou domácí péči v hodnotě 500 Kč.