Masáže Eva Sejková

Nabídka masáží

Ceník

Klasická rekondiční masáž

V mém pojetí jde o běžně známou masáž uvolňující svalové napětí. Každé setkání je ovšem vedeno současným stavem organismu klienta a propojuji účinky fasciálních, tlakových technik a technik pro uvolnění a centrování kloubů.

Někdy je to tedy hodina relaxace, jindy cílené uvolňování konkrétního problému.

Dornova metoda plus-DORNPLUS

Jedná se o manuální techniku s jejíž pomocí se šetrně vrací klouby a obratle na své původní místo. To je taková suchá definice, tak ji trochu "polidštíme".

Většinu potíží si v průběhu života "vyrábíme" sami: špatnými návyky jako jsou nesprávné držení těla, sezení s nohou přes nohu, jednostranné sporty a činnosti. Při tom dochází k posunům obratlů a tím plotének a k posunům kloubů, které se pootočí do nesprávné polohy a svaly zafixují tuto novou pozici. Naše kosterní konstrukce je tvárná a všude je vůle; jednoduše řečeno - tak, jak to šlo tam, to logicky musí jít i zpět. A kupodivu to jde většinou mnohem rychleji než "tam". Tedy - Dornova metoda Plus se zabývá tím "zpět".

Zuzana Prouzová - Lehrmann

Dornova metoda plus vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi nebo polykáním. Dále může pomoci při bolestech hlavy, střevních potížích, srdeční arytmii, šumění v uších, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích.

Osteodynamika

Osteodynamika je metoda, která propojuje tři metody: Dornovu metodu, Kraniosakrální terapii a Osteopatii.

Dokáže regulovat chybná postavení kostí v těle z vnějšku s použitím terapeutova tlaku a pohybu. Zároveň dokáže ovlivnit stav pojivových tkání a funkci těla na buněčné úrovni. Propojením technik dochází k rychlejší úlevě pacienta a rychlejší regeneraci organismu a rychlejšímu návratu k fyziologickému stavu.

Je to metoda nediagnostická s celostním pohledem na zdravotní obtíže organismu. Ošetřuje celé tělo bez zaměření pozornosti na problematickou část. Nehledá příznaky, ale především se snaží pochopit a rozpoznat příčiny, které způsobily stav nerovnováhy či nemoci.

Je to ucelený a propracovaný systém práce a vnímání funkce opěrného aparátu a fascií.

(více viz. autorka Andrea Dunová )

Bowenova tlaková masáž

Jemná fasciální technika, která uvolňuje a harmonizuje organismus jako celek od svalů, kloubů, přes lymfatický systém až po psychickou pohodu. Mimo uvolnění pohybového aparátu příznivě ovlivňuje např. stav astmatu, trávení, chronických onemocnění, stresového napětí apod.

Nemá téměř žádné kontraindikace a je vhodná pro všechny věkové skupiny i pro podporu imunitního systému a při rekonvalescenci.

Breussova masáž

Breussova masáž je jemnou, silně energetickou masáží zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů.

Breussova masáž je ideálním doplňkem Dornovy metody. Může se použít po terapii na uklidnění svalstva, ale i sám pan Dorn doporučuje její použití před použitím své metody pro uvolnění svalového napětí. Posunuté obratle mohou být vráceny do původního stavu již při ní.

Může být použita jako samostatná, plnohodnotná masáž.

Masáž je možno libovolně opakovat.

Medová detoxikační masáž

Masáž, kterou využívala i Kleopatra, částečná masáž (záda, klouby). Hloubkové prokrvení a "vyčištění" od toxinů, zjemní pokožku, dodá výživu (enzymy, minerály, vitamíny).

Masáž kvalitním medem od českých včel.

Ceník

CENÍK OD 1.1. 2020

Orientační ceník masáží a cvičení.

Uvedené časy jsou pouze orientační a cena jednotlivých masáží se může měnit v závislosti na délce masáže.

Masáž Trvání Cena
Dornova metoda cca 2 - 2,5 hod. 1500 Kč
Osteodynamika 60 min 700 Kč
Breussova masáž cca 1 hod.  600 Kč
Bowenova tlaková masáž cca 1 hod. 600 Kč
Rekondiční masáže - dle přání a potřeb klienta 60 min
90 min
120 min
700 Kč
900 Kč
1400 Kč
Medová detoxikační masáž 20 min
3x20 min (celá masáž 1,5 hod + okurkový zábal)
300 Kč
900 Kč